Scroll to top
© 2017 - 2018, Tools Media IT Soft E-Commerce Media House
Share
Oferty

Jesień 2018

Wszystkie badania pokazują ze w długie jesienne wieczory sprzedaż detaliczna w wielu sektorach rośnie lawinowo. To oczywiście jest spowodowane aurą za oknem ale także co raz większą chęcią poszukiwania idealnego sprzedawcy. Klient wybierze twój produkt lub usługę jeśli jest dobrze zaprezentowany, dobrana kolorystyka sklepu oraz jego nawigacja.

W ramach promocji dodajemy:
2 miesiące helpdesk,
hosting rok gratis!
Sprawdź Ofertę Jesień 2018

Elementem o którym zapominają właściciele sklepów jest jego targetowanie. Zazwyczaj odbywa się to na zasadzie „- to mi się podoba i tamto podoba” i nagle ze sklepu jaki miał docierać do potencjalnych klientów zostaje wyobrażenie właściciela. Podczas budowy naszych sklepów lub bycia ich podwykonawcą zalecamy stosować prostą zasadę:

„Scharakteryzuj swojego klienta. Co lubi, co je, jakiej słucha muzyki. Im więcej pokażesz jego cech tym przekaz sklepu szybciej do niego dotrze.”
M.Oleksiak

Warto zadbać o dobrą stronę sklep internetowy z własnym panelem zarządzania. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie rozwijać swoją witrynę, m.in. dodawać słowa kluczowe do zdjęć, co przełoży się na wyniki w wyszukiwarce google.

Posiadam spore doświadczenie w projektowaniu stron. A w roku 2018 / 2019 podstawą jest responsywność czyli dostosowanie witryny do m.in. tabletów bo jak pokazują badania co raz to większa rzesza klientów zamawia i kupuje przez te urządzenia. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji podczas których ustalimy target klienta oraz określimy jak powinien wyglądać sklep.

Każdy Klient, który w okresie od 1 października do 30 listopada zdecyduje się zamówić wykonanie witryny WWW, otrzyma za darmo 3 miesięczne wsparcie techniczne zamiast standardowego 30 dniowego okresu wsparcia. Oferta ważna tylko dla klientów, którzy terminowo opłacą zlecenie.

Zapraszam Michał Oleksiak

 • Date

  Październik 2, 2018

 • Skills

  Photoshop Oferta Html Strona Sklep Jesień

 • Client

  Tools Media

 • Tags

  Sklepy E-commerce, Strony WWW, Tools Media

Share project
Open Website