/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code")); Scroll to top
© 2017 - 2018, Tools Media IT Soft E-Commerce Media House
Share

O Nas


Kreatywność, Pasja, Multitask, WordPress, Prestashop, HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, MySQL, JavaScript, AJAX, PHP7, Laravel 5.

Witajcie

Jesteśmy Polskim 6 osobowym teamem freelancerów którzy od lat piszą, wdrażają, implementują i modyfikują wszelkiego rodzaju strony internetowe. Od kreowania wartości z jakimi powinna być utożsamiana marka, aż po produkcję materiałów graficznych, multimedialnych oraz audio i video.

Obserwuj Nas

PASJA

BUDUJE JAKOŚĆ

Nasze motto

Filozofia

Kreujemy Nowe

Uwielbiamy budować nowe strony. Jest to swego rodzaju powiększona rzeczywistość w której ogranicza nas tylko wyobraźnia i czasem budżet.

Oprócz brania od społeczeństwa stawiamy sobie za cel rozwój społeczności w jakiej żyjemy. Dlatego Tools Media włącza się w akcje społecznie oraz buduje pro bono strony internetowe dla różnego typu fundacji.

Michał Oleksiak

Michał Oleksiak

Front-editor. Miłośnik Design-u, Ambient Marketingu, Audio Marketingu.

Zaufali Nam

Referencje

Własnie rozwijam swoje marzenia o sklepie. Tools Media i Pan Michał mi w tym pomaga. Super kontakt,pomocny,dobrze wyjaśnia sprawy techniczne, cierpliwy i wyrozumiały. Zna się na swojej pracy. Polecam w 100 procentach.
Kamila Kochman Rodrigues

— Kamila Kochman Rodrigues

Właściciel / CEO

Gdybym chciał wymienić wszystkie zalety współpracy z Tools Media to musiałbym się mocno rozpisać. Skupię się na najważniejszych. Profesjonalne podejście i cierpliwość dla Klienta. Fachowe doradztwo w kwestii konfiguracji strony, a co najważniejsze szybka komunikacja czy to meilowa czy telefoniczna. Polecam wszystkim, którzy rozważają podjęcie współpracy.
Radosław Jurkowski

— Radosław Jurkowski

CEO

Realizacja naszej nowej strony przebiegła profesjonalnie. Polecamy usługi Tools Media.
Marcin Nowak

— Marcin Nowak

Właściciel / CEO

Polecam : ) Strona www wykonana bardzo dobrze.
Artur Pietrzycki

— Artur Pietrzycki

Właściciel / CEO

Zaufali Nam