Scroll to top
© 2017 - 2018, Tools Media IT Soft E-Commerce Media House
Share

Mamy! Google Creative Skills for Innovation

Ostatnimi dniami przeszliśmy szkolenie z „Creative Skills for Innovation”. Jest to program dający kompleksową wiedzę z zakresu kreowania innowacji wszelkiego rodzaju. Od aplikacji, stron czy też elementów życia codziennego. Oprócz wiedzy teoretycznej prelegenci z Google Polska przez szereg warsztatów pokazali, a następnie nauczyli nas jak obecnie Google projektuje i wdraża rozwiązania na całym świecie. Ten warsztat może być przez nas stosowany w każdej dziedzinie i branży.

Jak opisują program sami organizatorzy „Design thinking to usystematyzowany proces rozwoju pomysłu od początkowej idei do stworzenia prototypu. Tą metodą na co dzień posługują się przy tworzeniu innowacyjnych produktów pracownicy Google, którzy teraz podzielą się wiedzą z uczestnikami warsztatów. Specjalni trenerzy pokażą jak zidentyfikować realne problemy użytkowników, tworzyć radykalnie innowacyjne rozwiązania i testować stworzone koncepcje produktów i usług.”

 

„Projektanci Innowacji PFR to pierwszy taki program, w którym aktywnie dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i metodami, które od 20 lat stosujemy by tworzyć przełomowe rozwiązania i innowacyjne technologie. Mamy nadzieję, że ten program to dopiero początek – naszego aktywnego wkładu w rozwój kreatywności, ale przede wszystkim – wielu kolejnych innowacji stworzonych w Polsce.” Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, dyrektor zarządzająca Google Polska

Kreatywne myślenie, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów czy praca w grupie –to umiejętności, które bardzo wysoko oceniają pracodawcy. Z tzw. kompetencjami miękkimimożna się urodzić, ale także nauczyć się biorąc udział w warsztatach design thinking.
Gallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slide

źródło: PFR

Related posts

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *