Scroll to top
© 2017 - 2018, Tools Media IT Soft E-Commerce Media House
Share

Przydatne narzędzie SlimDrivers

Automatycznie wyszukuje potrzebne sterowniki!

SlimDrivers to przydatne narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows, umożliwiające ich odinstalowywanie tworzenie kopii bezpieczeństwa, przywracanie, a także wyszukiwanie dostępnych aktualizacji.

Program w znaczny sposób ułatwia instalację sterowników do sprzętu w systemie Windows. Pozwala on nie tyle wyszukiwać aktualizacje do już zainstalowanych komponentów, co również identyfikować sprzęt i instalować te, które jeszcze nie zostały zainstalowane. W przypadku tego ostatniego wariantu zaznaczyć należy, iż SlimDrivers daje możliwość doboru odpowiednich sterowników w przypadku kiedy sami nie wiemy dokładnie co znajduje się w obudowie naszego komputera. Podobnie narzędzie okazuje się niezwykle przydatne w przypadku posiadania nowego sprzętu i chęci instalacji na nim leciwego, ale w dalszym ciągu niezwykle popularnego Windowsa XP.

Po uruchomieniu SlimDrivers odczytuje informacje systemowe dotyczące zainstalowanego w komputerze sprzętu i wyszukuje w swojej bazie sterowniki dla niego. Następnie wyświetla listę komponentów, dla których nie zostały zainstalowane sterowniki, bądź dostępne są one w nowszej wersji. Użytkownik może zadecydować, które z proponowanych sterowników mają zostać zainstalowane, a które zignorowane. Jeszcze przed rozpoczęciem instalacji program pozwala stworzyć punkt przywracania systemu, pozwalający uniknąć problemów w momencie niepowodzenia. Dodatkowo wyposażony on został w funkcje do tworzenia kopii zapasowych i ich wygodnego przywracania.

ściągnij klik

źródło: slimdrivers / dobreprogramy / toolsmedia

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *