Scroll to top
© 2017 - 2018, Tools Media IT Soft E-Commerce Media House
Share

Rozpoczęliśmy pracę w systemie Useme

Tools Media rozpoczęło pracę w systemie Useme. Jest to innowacyjna Polska platforma która pozwoli nam działać szybciej, profesjonalniej i bez zbędnej biurokracji.

Poznajcie działanie, które nas zaskoczyło. Informacje oraz grafiki pochodzą ze strony Useme 

Rozliczenie zlecenia

1. Za pomocą narzędzia „wystaw fakturę bez firmy” masz możliwość wystawienia dokumentu płatniczego w formie faktury VAT, nawet jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej. Możesz rozliczać projekty nad którymi rozpoczynasz pracę albo takie, które zostały już ukończone i potrzebujesz jedynie faktury dla Zleceniodawcy.

klikniecie przycisku WYSTAW FAKTURĘ
———————————————————————————————————

2. Po dodaniu opisu pracy podaj adres e-mail Zleceniodawcy. Twój Klient nie musi nawet posiadaczem konta w serwisie useme, fakturę i informację o płatności otrzyma na podany adres e-mail.

zaproszenie Zleceniodawcy za pomoca adresu e-mail

zaproszenie Zleceniodawcy za pomoca adresu e-mail

———————————————————————————————————

3. Wpisz szczegółowe dane Zleceniodawcy. To Ty, jako Wykonawca określasz stawkę oraz czas potrzebny na realizację zlecenia. Już na tym etapie masz możliwość dodania plików z dziełem, co znacznie przyspieszy proces rozliczenia, w przypadku już wykonanej pracy.

Wypełnienie danych Zleceniodawcy

Wypełnienie danych Zleceniodawcy

———————————————————————————————————

4. Poprawność twojej umowy oraz pozostałe informacje zostaną sprawdzone przez obsługę useme, a do Zleceniodawcy zostanie wysłana faktura pro forma. O jej opłaceniu zostaniesz powiadomiony drogą mailową, informacja ta będzie również widoczna w panelu Użytkownika. Oznaczać będzie to, że Twoje wynagrodzenie zostało zabezpieczone i możesz rozpocząć pracę, a następnie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przesłać dzieło i czekać na jego odbiór przez Zleceniodawcę.

informacja o oplaceniu zlecenia

informacja o opłaceniu zlecenia

Tools Media #Polecamy system Useme szczegóły tutaj: https://useme.eu

Related posts

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *