Scroll to top
© 2017 - 2018, Tools Media IT Soft E-Commerce Media House
Share

Klient poczty? Poszukiwania, testy, znajdź najwygodniejszy.

Tym razem sprawdzamy programy typu klient poczty e-mail – testy i porady.

Wielokrotnie naszym klientom doradzamy jaki zainstalować program, który będzie najwygodniejszy do ich trybu pracy. Poniżej, zestawiliśmy kilka, które najczęściej są przez nas używane.


 1. Thunderbird program który stał się nazywany „klasykiem”. Pochodzi od producenta przeglądarki Firefox. Cechuje się bardzo prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika, pozwala na łatwe skonfigurowanie kilku kont i stosowanie skórek  i dodatków.
 2. Mailbird: integracja z Facebookiem i Whatsappem

  Mailbird jest bardzo ładną aplikacją pocztową, świetnie komponującą się ze stylistyką wprowadzoną przez Microsoft w Ósemce i rozwijaną w Dziesiątce. Tak jak Thunderbird świetnie radzi sobie z większością popularnych usług pocztowych i ich konfiguracją. Najczęściej wystarczy podać login oraz hasło – na tym wstępna konfiguracja programu się kończy. Program wyróżnia się tym, że integruje się z innymi usługami online: Kalendarzem Google, komunikatorem WhatsApp czy Facebookiem.
 3. Opera Mail: wygodne grupowanie załączników

  Opera Mail interfejsem przypomina Thunderbirda sprzed dekady. Nie oznacza to jednak, że ten program nie jest wart uwagi, wręcz przeciwnie. Dla wielu użytkowników to jeden z najlepszych programów pocztowych – znajdują się w nim funkcje, których na próżno szukać w innych tego typu aplikacjach. Są to między innymi wygodne porządkowanie załączników i czytelny widok kontaktów, które choć raz przewinęły się przez naszą skrzynkę.
 4. eM Client: kalendarz i kopie zapasowe.

  eM Client to lekki, prosty, ale bogaty w funkcje klient poczty. Cechuje się schludnym interfejsem, który docenią szczególnie osoby pracujące na dużych monitorach. Główne atuty programu to szybkość i niewielka zasobożerność – a te dwie kwestie są kluczowe w wypadku słabszego sprzętu. Użytkownik o nowej poczcie jest powiadamiany dźwiękiem i monitem w prawym dolnym rogu ekranu.
 5. Nylas Mail: poczta dla wymagających

  Program, który można na wiele sposobów dostosować do własnych potrzeb. Aplikacja jest przeznaczona głównie dla programistów, którzy są w stanie sami tworzyć rozszerzenia dla Nylas Mail, ale mniej zaawansowani użytkownicy również mogą korzystać z tego programu i z szerokiego wyboru dodatków stworzonych przez społeczność.art. na podst. komputerswiat.pl

Related posts

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *